Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Intuitivní FYZIOTERAPIE

Je podobná jako klasický fyzioterapeutický proces avšak svou formou vyniká, je obohacená o intuitivní proces nacítění prostřednictvím doteku.

Jak probíhá?

Při vychutnávání si čajové směsi se pobavíme o vašich těžkostech, vytvořím anamnézu a vypracuji kineziologický rozbor. Uložím vás na lehátko a prostřednictvím dotyku začnu terapeutický proces. Skrze ruce a vnitřní vhled cítím, že je v problematické oblasti disharmonie, napětí, oslabení, přetažení a zároveň intuitivně vím, co je potřebné udělat. Zda něco chybí anebo pro navrácení do harmonie energii rozproudíme.Všechno se vším souvisí, proto je v terapií možnost věnovat se i emocím a myšlenkám, které stojí za fyzickým problémem. Můj pohled je komplexní, a proto je jedním z mých terapeutických nástrojů psychosomatika. Tzn. že jakýkoli tělesný problém má svou příčinu a kořen v psychice.

Například s klientem, kterého trápí bolesti a ztuhlost krční páteře, si pojmenujeme emoce, které v návaznosti na svůj fyzický problém cítí.Můžou to být emoce frustrace a zlosti.Tyto emoce jsou spojeny s negativními myšlenkami, které klient má. Spojení neřešených negativních myšlenek a emocí za nějaký čas vytvořilo fyzický problém. Tělo vnímám jako nesmírně inteligentní a harmonický organismus, který nám dává jasné signály, stačí je vyslyšet. V terapii si ukážeme, jak pomoci fyzickému tělu. Avšak v případe vašeho zájmu můžeme pokračovat dál a zaměřit se i na práci s emocemi, myšlenkami a hledat příčinu vašich těžkostí.

Ráda vás u sebe přivítám i na klasické fyzioterapii, které se také věnuji. Metody a cviky jsou ušité přímo pro vás tak, abyste v harmonizaci svého zdraví mohli pokračovat i doma. V případě potřeby také spolupracuji i s dalšími odborníky, psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou a lékařem MUDr. Martinem Zulákem

Četnost terapií

Jelikož se jedná o hluboký proces vedený na více úrovních, ze zkušenosti doporučuji klientům pracovat na sobě pravidelně a tedy několik sezení v intervalech, které jsou jim příjemné. V akutních stavech klidně 1x týdně, jinak 1x za 14 dní. Váš zdravotní stav, traumata, potíže se formovaly roky a při návazné terapii je možné problém správně pochopit a integrovat tak, aby se neopakoval.