Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ergonomie pracovního prostoru na míru

(je uspořádání pracovního prostoru tak, aby vyhovovalo fyzickým a duševním potřebám člověka)

Vracíte se domů z práce unavení a s bolestmi? Trápí vás bolesti hlavy, krku, mravenčení v rukou, bolest sedacích svalů nebo otoky nohou? Velmi často za těmito nepříjemnými komplikacemi stojí právě nevyhovující pracovní prostor a nezdravé držení těla.

Řešení přitom může být velmi jednoduché

Úprava ergonomie pracovního prostoru, výběr vhodných kompenzačních pomůcek a cviky přímo pro vás na míru. Jak úprava ergonomie pracovního prostředí probíhá? Přijdu za vámi přímo do terénu na vaše pracoviště, popíšete mi potíže, které vás trápí.

Úprava pracovního prostoru

Pomohu vám pracovní prostor upravit tak, abychom eliminovali negativní dopad na vaše zdraví. Např. úprava sklonu monitoru, nastavení pozice židle, stolu..
Pomohu vám s výběrem vhodných pomůcek např. stimulační míček, overball, atp. Zaměříme se na vaše držení těla a ukážeme si cviky ušité přímo pro vás. Např. protažení, mačkání reflexních bodů, aktivizační cviky, dechová cvičení a další.

Velký přínos služby

Velký přínos služby se ukrývá právě ve volném čase, který získáte. Když upravíme pracovní prostor, doplníme ho o vhodné pomůcky a získáte kompenzační cvičení přímo pro vás, výrazně zredukujete nebo úplně omezíte cvičení po příchodu z práce domů. Svůj čas tak můžete věnovat svým blízkým nebo aktivitám, které máte rádi. Pracujte s lehkostí a bez bolesti.