Skip to content Skip to footer
Kdo jsem

Jmenuji se Jitka Širmarová

Vystudovala jsem obor Fyzioterapie na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a poté jeho navazující magisterské studium na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci.

Už během studií mě začala zajímat psychosomatika, uvědomovala jsem si, že fyzické projevy jako např. bolest zad, pálení žáhy, migréna apod. mohou souviset s psychickým stavem člověka.

Jitka Širmarová

Ke každému klientovi
přistupuji individuálně

Dotekem duše

Používám přirozené dary

Po studiu jsem pracovala v Psychiatrické léčebně ve Šternberku jako fyzioterapeut, kde jsem měla možnost se rozvíjet v pohledu na psychosomatiku a získávat zkušenosti. Zaměřila jsem se i na reflexní terapii plosky nohy, která mě velmi baví. Využívám ji ve své praxi a pořádala jsem již několik kurzů pro fyzioterapeuty a veřejnost. Se zájmem o reflexní terapii jsem se zaměřila i na čínskou medicínu. Působila jsem v Domě čínské medicíny v Českých Budějovicích jako konzultant a poradce při Testu konstituční typologie – TESPRIT©.

Při terapii s klientem používám zejména přirozené dary, které jsou více či méně vlastní každému člověku a to je vnímání, cítění a empatie - jak v komunikaci, tak i v doteku.

Člověka vnímám jako komplexní bytost. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s láskou a pochopením.

Jitka Širmarová

Absolvované kurzy

Jitka Širmarová

Dotekem duše

I feel so relaxed and inspired after the visit to your beauty salon! Thank you for your professional treatment and excellent beauty procedures for my skin!

Kylie Rogers

Kylie Rogers

New Client

My best friend recommended  your salon to me and I was really impressed by the quality of service you provide! I feel so relaxed after the massage! Very thankful!

Amy Weinstein

Amy Weinstein

Visitor

Awesome! I love your face and body procedures that help me feel beautiful before the important events. Thank you! I would recommend your salon to everyone!

Amelia Brown

Amelia Brown

Client