Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Hluboká intuitivní masáž

Hluboký terapeutický proces, ve kterém společně s klientem pracujeme hned na několika úrovních (mysl-emoce-tělo). Úvodem se posadíme a popovídáme si o tom, co Vás tíží, abych měla ucelený přehled. Následně se pohodlně uložíte na lehátko a začneme s masáží.

Pozvolně na základě naší interakce můžeme objevovat zmíněné roviny (mysl-emoce-tělo) a více se jim věnovat. V rovině mysli spolu komunikujeme o vašich myšlenkách, straších a důležitých okolnostech, které stojí za fyzickým problémem. V rovině emocí společně zkoumáme a pojmenováváme to, jak se cítíte. Můžeme tam narazit na emoce, které byly potlačeny, tzn. byly neodžité a neviděné.

Právě tyto emoce často způsobují v těle tenze, blokády nebo různé typy bolestí. Pomůžu vám emoce lépe uchopit, vidět a zpracovat. Do třetice zde máme rovinu fyzického těla, se kterým pracuji formou doteku, masáže nebo pohlazení. V terapii můžeme vnímat všechny tři složky, které jsou spolu celistvé a dovolují nám problém řešit komplexně a to přímo od jeho příčiny.

Přesah zmíněných tří složek (mysl-emoce-tělo), lze pojmenovat i psychosomatikou. V celém procesu jsem s vámi v hlubokém napojení. Popisuji vám vhledy, které mi přicházejí. To, co v návaznosti na váš problém cítím a vidím. Reaguji na vaše podněty i dotazy, společně komunikujeme. Závěrem nastává prostor pro celkové shrnutí, prostor pro vaše dotazy, dovysvětlení nebo cokoliv, co pro vás bude v danou chvíli podstatné.

Z procesu si můžete odnést nadhled, porozumění situace, nová řešení a pocity úlevy. Hluboká intuitivní masáž slouží i jako návazná forma terapie, kterou můžete ke svému léčení využívat opakovaně.