Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Fyzioterapeut v pohodlí domova

Co může být lepšího, než si dopřát relax přímo tam, kde se cítíte nejvíc pohodlně a bezpečně? Ať už vám vadí dlouhé čekací doby v rehabilitačních centrech, chcete si dopřát individuální péči nebo vám zdravotní stav neumožňuje cestovat, je zde pro vás služba fyzioterapeuta v terénu.

Co Vám mohu nabídnout?

Masáže zad, šije, končetin. Reflexní diagnostiku a masáž plosek nohou. Klasickou fyzioterapii nebo přesah do psychosomatiky. Rádi doma cvičíte podle různých videí a návodů? Někdy může docházet k nesprávnému provedení cviků a následným zdravotním problémům. Pomůžu vám se správnou technikou vašich oblíbených cvičení nebo se společně naučíme cviky nové. Pro lidi, kteří často trpí bolestmi páteře, krku či končetin nabízím také stabilizační cvičení. Jsem tady pro vás při chronické i akutní bolesti či po výměnách kloubů.

Sestava na míru

Sestavuji na míru celé cvičební jednotky od protažení svalstva až po doporučení vhodných dechových cvičení. Při vašich tělesných obtížích je vždy možnost řešit i psychosomatický přesah.

Jak si službu objednat?

Telefonicky nebo písemně si dohodneme termín. Na sjednanou dobu se dostavím přímo k Vám domů. Přivezu všechny potřebné věci. Atmosféru odpočinku si můžete vychutnat ještě víc s vaší oblíbenou vonnou svíčkou či hudbou. Při našem prvním setkání probíhá vždy krátké vstupní vyšetření, které zahrnuje anamnézu – zjištění informací o vašem zdravotním stavu a kineziologický rozbor. Po ukončení procesu můžete doma v pohodlí dále relaxovat, vyhnout se prudkým změnám teploty (chlad, déšť, teplo) i nákladům, které jsou spojeny s cestováním domů.