Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Intuitivní práce s tělem skrze dotek

Je podobná jako klasický fyzioterapeutický proces avšak svou formou vyniká, je obohacená o intuitivní proces nacítění prostřednictvím doteku.

Jak probíhá?

Při vychutnávání si čajové směsi se pobavíme o vašich těžkostech, vytvořím anamnézu a vypracuji kineziologický rozbor. Uložím vás na lehátko a prostřednictvím dotyku začnu terapeutický proces. Skrze ruce a vniterný vhled cítím, že je v problematické oblasti disharmonie, napětí, oslabení, přetažení a zároveň intuitivně vím, co je potřebné udělat. Zda něco chybí anebo pro navrácení do harmonie energii rozproudíme. Např. při bolesti ramen může být řešení oživení nohou a přidání pohybu do životosprávy. Všechno se vším souvisí.

Tělo vnímám jako nesmírně inteligentní a harmonický organismus, který nám dává jasné signály. Stačí je vyslyšet. Současně vás na našem sezení naučím tipy a cviky ušité na míru přímo pro vás, tak abyste v harmonizaci svého zdraví mohli pokračovat i doma. Velmi ráda s klienty přecházím i do úrovně psychosomatiky a spolupracuji s dalšími odborníky, psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou a lékařem MUDr. Martinem Zulákem

Četnost terapií

Jelikož se jedná o hluboký proces vedený na více úrovních, ze zkušenosti doporučuji klientům pracovat na sobě pravidelně a tedy několik sezení v intervalech, které jsou jim příjemné. V akutních stavech klidně 1x týdně, jinak 1x za 14 dní. Váš zdravotní stav, traumata, potíže se formovaly roky a při návazné terapii je možné problém správně pochopit a integrovat tak aby se neopakoval.